Marvel ve DC filmlerinden sıkılanlar için kaçırılmayacak fırsat, Sovyetler Birliği’nin süper kahramanları ile tanışmaya hazır olun.

Marvel ve DC’nin son yıllardaki sinema atağına alternatif olarak Rus film yapımcıları kolları sıvadı ve ortaya yepyeni bir süper kahraman filmi olan Guardians çıktı. Ermeni film yapımcısı Sarik Andreasyan’ın ellerinden çıkan filmde Sovyetler Birliği döneminde geçen bir süper kahraman hikayesine tanıklık edeceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Alina Lanina, Anton Pampushnyy, Sanzhar Madiyev, Sebastien Sisak ve Valeriya Shkirando gibi isimler yer alırken senaryo ise Andrey Gavrilov’un ellerinden çıkıyor.

Filmin daha önce yayınlanan fragmanlarından yola çıkarak ortaya son derece başarılı ve özgün bir projenin çıktığını söyleyebiliriz. Filmde yer alan aksiyon sahneleri düşük bütçeye sahip olmasına rağmen oldukça profesyonel görünüyor.

23 Şubat’ta Rusya’da vizyona girecek olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Guardians’ın yayınlanan son fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.