The 100, 1 Şubat 2017 tarihinde dördüncü sezon prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanırken diziden yeni bir fragman yayınlandı.

Kass Morgan’ın aynı isimdeki kitabının uyarlaması olan dizinin ekran uyarlaması Jason Rothenberg tarafından gerçekleşti. CW Kanalında yayınlanan dizinin dördüncü sezon çekimleri Ağustos ayında başlamıştı. Yaklaşık beş ay süren maratonunun ardından dizi ekran macerasına kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

13 bölümden oluşacak dördüncü sezonda Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Devon Bostick, Christopher Larkin, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Zach McGowan, Isaiah Washington ve Henry Ian Cusick gibi isimler yer alacak.

Yayınlanan ilk fragmanda Clarke, the Grounders ve dünyada hayatta kalan insanları karanlık günlerin beklediğini, yeni bir nükleer kıyametin yolda olduğunu görmüştük. Yayınlanan son fragman ise Clarke’ın en zorlu mücadelelerinden birini gözler önüne sermektedir. Yeni fragman aynı zamanda yeni sezonun karanlık atmosferine de ışık tutuyor.

Jason Rothenberg tarafından yazılan ve Dean White tarafından yönetilen Echoes adlı dördüncü sezonun ilk bölümü 1 Şubat tarihinde CW ekranında yayınlanacak. The 100’ın dördüncü sezonundan yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.