Warner Bros, aynı isimli televizyon dizisinden uyarlanan CHIPs adlı filmin ilk fragmanını yayınladı.

Filmin birçok aşamasında görev alan Dax Shepard filmin hem yönetmenlik hem de senaryo çalışmasını üstleniyor. Shepard bununla da yetinmeyip filmin oyuncu kadrosunda da karşımıza çıkıyor. 1977 ve 1983 yılları arasında yayınlanan dizinin film uyarlamasında  Kristen Bell, Adam Brody, Jessica McNamee, Ryan Hansen ve Vincent D’Onofrio gibi isimler yer alıyor.

California Highway Patrol’da (CHIPs) görev yapan Francis Poncherello ve Jon Baker isimli polis memurlarının maceralarını anlatacak filmde ikiliyi bol bol Los Angeles sokaklarında izleyeceğiz. Kahramanlarımız görev yerleri olan Los Angeles bölgesinde araba hırsızları, yüksek hız yapan sürücüler ve araba kazalarına müdahalede bulunarak oldukça farklı deneyimler yaşayacaklar. Jon Baker bir yandan hayatını tekrar yoluna koymaya çalışırken, Ponch ise bir hırsızlık olayını çözmek için uğraşmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 24 Mart tarihinde vizyona girecek olan CHIPs’in ülkemizde ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Filmin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.