Guy Richie’nin aynı adlı 2000 yapımı filminden uyarlanan Snatch dizisinin merakla beklenen fragmanı sonunda yayınlandı.

Başrollerini Benicio Del Toro, Brad Pitt ve Jason Statham’ın paylaştığı film hali hazırda IMDb’nin Top 100 listesinde yer alıyor (97. sırada). Aynı hikayeden uyarlanan bu 10 bölümlük Snatch adlı dizide ise Rubert Grint ve Luke Pasqualino’nun yanı sıra Dougray Scott ve Ed Westwick’i görüyoruz. Yayınlanan yeni fragmanda ise Londra’da gerçekleşmiş gerçek bir soygundan uyarlanan bu hikayenin kahramanlarını aksiyon içinde görüyoruz. Mizahın ve şiddetin iyi dengelendiği fragman gösteriyor ki 20li yaşlarındaki kahramanlarımızın macerası en az Guy Richie’nin filmi kadar heyecanlandıracak bizleri.

Özellikle Rupert Grint, Luke Pasqualino ve Lucien Laviscount’un başarılı performanslarıyla dikkat çektiği fragman hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Unutmadan, Snatch dizisi 16 Mart tarihinde Crackle adlı ücretsiz streaming servisi üzerinden yayın hayatına başlayacak. Bir kenara not edin.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.