16 Ocak tarihinde üçüncü sezonun geri kalan bölümleri ile ekrana dönecek olan Gotham’da izleyicileri yeni bir sürpriz bekliyor.

Ghosts adlı yeni bölümüyle sezon arasının ardından ekrana geri dönecek olan Gotham’da Jerome’nin yeniden gözükeceğini geçtiğimiz aylarda Cameron Monaghan’ın instagram hesabı sayesinde öğrenmiştik. Jerome Valeska’nın bir süre önce öldüğü göz önünde bulundurulursa geri dönecek olması hala büyük bir şaşkınlıkla karşılanıyor.

#GOTHAM

A post shared by Cameron Monaghan (@cameronmonaghan) on

Yeni sezonda karşımıza çıkacak tek geri dönüş bununla sınırlı değil gibi görünüyor. Gotham’ın sezon ortası prömiyeri için yayınlanan bir sahnede Penguin’in gece yarısında oldukça ilginç bir ziyarete uğradığını görüyoruz. Paul Reubens tarafından canlandırılan Elijah Van Dahl’ın hayaleti oğlunu oldukça tuhaf bir şekilde ziyaret ediyor. Bu ziyaretin amacı sadece hal hatır sormak değil elbette, Elijah Van Dahl’ın oğlu için özel bir mesajının olduğunu görüyoruz.

Gotham’ın en son bölümlerinde, Nygma kız arkadaşı olan Isabella’nın cinayetinden sorumlu olan ismin Penguin olduğunu keşfetmişti. Şüphesiz Nygma en kısa sürede intikam planlarına başlayacak. Bu noktada paranoyaklaşan Penguin’in babasının hayaleti tarafından ziyaret edilip önemli uyarılar almasına şaşırmamak lazım.

Gotham, Ghosts adlı yeni bölümüyle 16 Ocak’tan itibaren FOX ekranında olacak. Ghosts adlı bölümden yayınlanan sahneyi aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.