Amerikalı komedyen Pete Holmes tarafından yaratılan Crashing’in ilk bölümünün yayınlanmasına günler kala diziden yeni bir fragman paylaşıldı.

HBO, drama dizilerinin ardından komedi alanına da el atma konusunda kararlı. Lena Dunham tarafından yaratılan Girls’ün ekran yolculuğunu bu yıl tamamlayacak olması kanalın elindeki komedi dizilerinin akıbeti konusunda büyük bir gizem oluşturuyordu.

Amerikalı komedyen Pete Holmes ve Judd Apatow işbirliği ile ortaya çıkan Crashing’in yapımcı koltuğunda yine Apatow yer alıyor. Dizinin senaryo çalışması ise Jamie Lee ve Pete Holmes tarafından yürütülüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Pete Holmes, Artie Lange, Lauren Lapkus ve T.J. Miller gibi isimler yer alıyor. Dizinin konusuna gelecek olursak, karısı tarafından terk edilmiş olan Pete hayatını düzene sokmak için yeni bir komedi gösterisi gerçekleştirmek istemektedir. Pete, bu isteğini gerçekleştirmek için çeşitli denemeler ve girişimlerde bulunacaktır.

19 Ocak tarihinde ilk bölümüyle HBO’da yayınlanacak olan Crashing’in yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.