19 Mart tarihinde ikinci sezonuyla AMC ekranına geri dönecek olan Into the Badlands’ten yeni fragman yayınlandı.

2015’te yayınlanmaya başlayan AMC dizisi Into the Badlands nihayet ikinci sezonuyla ekrana geri dönmeye hazırlanıyor. Farklı senaryosu ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen dizinin yeni sezonu uzun süredir merak ediliyordu. Altı bölüm olarak planlanan ilk sezonda klasik Asya öyküleri olarak bilinen Badlands’in batı uyarlamasına tanıklık ettik.

Miles Millar ve Alfred Gough tarafından ekrana taşınan dizinin başrolünde Çin asıllı aktör Daniel Wu yer alırken dizinin oyuncu kadrosunda Orla Brady, Sarah Bolger, Aramis Knight, Emily Beecham, Oliver Stark, Madeleine Mantock, Ally Ioannides ve Nick Frost gibi isimler de bulunuyor. İlk sezonu ile 20 Aralık 2015 tarihinde sezon finalini gerçekleştiren dizi 19 Mart tarihinde yeni sezonuyla ekrana geri dönecek.

Yeni sezonda Sunny ve M.K adlı karakterlerimizi farklı yerlerde esaret altında göreceğiz. M.K eski gücünü geri kazanmaya çalışırken Sunny ise ailesini bulmak için tüm gücüyle mücadelesini sürdürmeye devam edecek. Clipper ve Colt ise yolculukları esnasında gizemli kişilerle tanışıp yeni işbirliklerine yelken açacaklar.

19 Mart tarihinde AMC ekranında yayınlanmaya başlayacak Into the Badlands’in ikinci sezon fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.