Berlin Film Festivali’nde görücüye çıkacak olan Logan filminden son fragman bu hafta içinde yayınlanacak.

Hugh Jackman’ın X-Men evrenine ve çizgi roman dünyasına elveda diyeceği yeni ve son filmi Logan uzun zamandır en çok beklenen filmler listesinin üst sıralarında yer alıyordu. Dünya premierini bu yılki Berlin Film Festivali’nde yapacağını duyuran filmin Final Trailer adlı en yeni ve sonuncu fragmanın ise bu hafta içinde paylaşılacağı belirtildi. 3 Mart tarihinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan filmin yeni fragmanın öngörülen paylaşım tarihi ise Perşembe günü, ülkemiz saatiyle öğleden sonra 5 (17:00) sularında.

Westernleri hatırlatan ve bizlere dramatik bir aksiyon filmi sunmak üzere gelen Logan filminin fragmanını paylaşıldığı anda sizlere ulaştıracağız, merak etmeyin. Dolayısıyla da fragmanı kaçırmamak için takipte kalın.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.