DC Evrenini oyun konsollarına taşıyan Injustice serisinin yeni oyunu Injustice 2’nin fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu.

Realistik grafiklerinin yanı sıra güçlü senaryosuyla da dikkat çeken, izleyiciye DC evreni içinde keyifli bir ve epik bir macera vaat eden Injustice serisinin ikinci oyunu Injustice 2 – The Lines Are Redrawn oyunun fragmanı yayınlandı. Kahramanlar ve kötüler arasındaki ince çizginin giderek silindiği hikayede kahramanlarımızı yer yer birbirlerine karşı mücadele ederken, yer yer büyük kötüyle savaşırken izliyoruz. Kaos ortasında geçen hikayede Batman’in rejim karşısındaki galibiyetinin yanı sıra dünyayı yok etmeye gelen yeni bir tehditle daha karşılaşıyoruz.

The Lines Have Been Redrawn, 16 Mayıs tarihinde PS4 ve Xbox One oyun konsollarında oyunseverlerle buluşacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.