Game of Thrones macerasında sona doğru yaklaşılırken, dizinin oyuncularının yer alacağı yeni projeler de gün yüzüne çıkmaya başladı.

Game of Thrones ile büyük çıkış yakalayan genç oyuncu Maisie Williams’ın adı şimdilerde yeni projelerle anılıyor. Williams hangi projede, nerede, kimlerle rol alacak soruları havada uçuşurken yeni gelen bir açıklama ile oyuncuyu nerede göreceğimiz konusu netlik kazanmış oldu. Kariyerine animasyon dünyasında etmeye karar veren Williams, yeni projesinde Oscar ödüllü Eddie Redmayne ve Tom Hiddleston ile birlikte çalışacak. Nick Park’ın yeni animasyonu Early Man için bir araya gelecek isimlerden William böylelikle oyunculukta sesin, sesi kullanma becerisinin ne denli önemli olduğunu da öğrenme fırsatı yakalayacak, kendini kanıtlamış bu isimlerle birlikte oyunculuğun derin sularına yelken açacak. Williams filmde Eddie Redmayne’nin seslendireceği Dug karakterinin arkadaşını seslendirecek.

Nick Park’ın Eddie Redmayne, Tom Hiddleston ve Maisie Williams’ı bir araya getirdiği Early Man adlı animasyonun ne zaman vizyona gireceği belirsiz. Ancak yönetmenin daha önce Wallace and Gromit: The Curse of the Were-Rabbit’i hayatımıza soktuğunu düşünürsek, heyecanlanmamak elde değil.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.