14 Şubat tarihinde Netflix’te yer alacak olan Girlfriend’s Day adlı filmin fragmanı paylaşıldı.

Netflix’in dizi konusundaki başarısı inkar edilemez. Sinema konusuna da son yıllarda ağırlık veren platform Ava DuVernay’ın 13th isimli filmiyle beklentiyi iyiden iyiye yükseltti. 13th hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından neredeyse tam puan alarak Netflix’in sinema içeriğini bir adım ileriye taşıdı. Platformda yer alan I am the Pretty Thing That Lives in the House, Into the Inferno ve Beasts of No Nation gibi yapımlar ise son zamanlarda severek izlediğimiz filmler arasında.

Netflix’in önümüzdeki döneminde yayınlayacağı filmler arasında oldukça iddialı yapımlar yer alıyor. Duncan Jones’ın yeni filmi Mute, Angelina Jolie’nin First They Killed My Father adlı filmi ve Adam Wingard’ın Death Note projesi şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

Platformda merakla beklenen bir diğer film ise Michael Stephenson’un ellerinden çıkan Girlfriend’s Day. Filmde Bob Odenkirk bir cinayete karışan kartpostal tasarımcısı rolü ile karşımıza çıkıyor. Filmin senaryosu  Eric Hoffman’ın ellerinden çıkarken oyuncu kadrosunda Natasha Lyonne, Amber Tamblyn, June Diane Raphael, Stacy Keach, Rich Sommer, Ed Begley Jr., Nate Mooney, Stephanie Courtney, Andy Richter ve Toby Huss gibi isimler yer alıyor.

14 Şubat tarihinde Netflix ekranında yayınlanacak olan Girlfriend’s Day’in fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.