The Belko Experiment’ın gerilim dolu yeni fragmanı yayınlandı.

James Gunn tarafından yazılan senaryonun yönetmen koltuğunda Greg McLean yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Sean Gunn, Tony Goldwyn, Melonie Diaz, Michael Rooker, Adria Arjona, John C. McGinley, David Dastmalchian, Josh Brener ve John Gallagher Jr. gibi isimler yer alıyor.

Film, 80 kişilik bir ofisin sosyal bir deney amacıyla tamamen kilit altına alınmasının ardından yaşanan gerilim dolu anları konu alıyor. Deney sırasında kimliği açıklanmayan bir kişi çalışanlardan ofis arkadaşlarından bazılarını öldürmesini talep ediyor. Kural oldukça basit; ya herkes belirli sayıdaki iş arkadaşını öldürecek ya da ofisin tüm çalışanları birer birer öldürülecek. Filmde karakterleri hayatta kalabilmek için insan üstü bir çaba sarf ederken izleyeceğiz.

Toronto International Film Festivali’nde birbirinden başarılı korku filmlerinin yer aldığı Midnight Madness kapsamında prömiyerini gerçekleştiren film Amerika’da 17 Mart 2017’de gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

The Belko Experiment’in yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.