Merakla beklenen süper kahraman parodisi Powerless dizisinin fragmanı yayınlandı. Fragmanda kahramanlarımıza yaptıkları işe yakından bakıyoruz.

Başrolde Vanessa Hudgens’ın yer aldığı Powerless dizisinde süper kahraman ve süper kötülerle, yani süper güç sahibi olanlarla dolu bir dünyada bizlerin, süper güçleri olmayan sivillerin nasıl hayatta kaldıklarına tanıklık ediyoruz. Ben Queen imzası taşıyan dizide Hudgens’ın canlandırdığı Emily Locke karakterini, sivillerin bu “süper” dünyada hayatta kalmalarını sağlayan araçlar geliştiren bir şirkette işe başlarken görüyoruz. Şirketin müdürü olarak ise Alan Tudyk’ı Bruce Wayne’in kuzeni rolündeki Van Wayne olarak izliyoruz. DC çizgi roman hayranlarının yakından tanıdığı, ancak herkes tarafından bilinmeyen karakterleri de görme fırsatı yakalayacağımız dizi NBC kanalından yayınlanacak.

DC’nin keşfedilmemiş dünyasına farklı bir açıdan yaklaşma fırsatı sunan Powerless dizisi 2 Şubat tarihinde NBC izleyicisiyle buluşacak. Farklı bir komedi izlemek istiyorsanız, kaçırmayın derim.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.