3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Logan filminin ikinci ve son fragmanı yayınlandı.

Yaşı ilerlemiş bir Wolverine görmeye hazırlandığımız Logan filminde nasıl bir Professor X ve nasıl bir Laura Kinney yani X-23 göreceğimizi tam olarak bilemiyorduk. Yayınlanan bu final fragmanında ise Dafne Keen’in canlandırdığı X-23 karakterini daha yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz. Filmin hikayesini de anlam şansı bulduğumuz fragmanda Laura Kinney, bizlere Logan’ın gençliğini, o eski X-Men filmlerindeki vahşi Wolverine’i hatırlatıyor adeta. Professor X’in akıl hocalığına devam ettiği, ancak yaşın getirdiği bir yorgunlukla da mücadele ettiği filmde Logan ve Laura’nın, peşlerindeki düşmanlardan daha doğrusu avcılardan nasıl kaçtıklarını ve hayatta kalmak için nasıl bir mücadeleye giriştiklerini izleyeceğiz.

James Mangold’un yönetmenliğini üstlendiği Logan film ilk olarak Şubat’taki Berlin Film Festivali’nde izleyici karşısına çıkacak. 3 Mart tarihinde salonlardaki yerini alacak olan Logan’ı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.