2014 yılında vizyona giren birçoklarını şaşırtmaya başaran John Wick filminin ikincisi John Wick: Chapter 2’den yeni bir sahne paylaşıldı.

Yönetmenliğini David Leitch – Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği, senaryosunu Derek Kolstad’ın yazdığı John Wick serisinin ikinci önümüzdeki haftalarda vizyona girecek olan yeni filmi John Wick: Chapter 2’nun yeni yayınlanan videosunda eski bir kiralık katil olan kahramanımızı bir otel lobisinde, köpeğiyle birlikte yürürken görüyoruz. Lobide danışmaya ve görevliyle konuştuktan sonra içeri doğru giren kahramanımız, ardından da dostunu danışmadaki görevliye göz kulak olması için orada bırakıyor. İçindeki öfkeyi dışa vurmak yerine sakinliğini korumayı tercih ediyor.

 Common, Riccardo Scamarcio, Laurence Fishburne, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Lance Reddick, Franco Nero,  John Leguizamo ve Ian McShane’nin yer aldığı John Wick: Chapter 2 filmi 10 Şubat tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.