3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Before I Fall filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Başrolde son olarak Why Him? filminde izlediğimiz Zoey Deutch’un (Vampire Academy ve Everybody Wants Some!! filmlerinden hatırlayanlar olacaktır) yer aldığı, yönetmenliğini ise Nobody Walks’tan Ry Russo-Young’ın üstlendiği Before I Fall filmi özünde Lauren Oliver’ın kitabından uyarlanıyor. Mükemmel arkadaşları, mükemmel bir hayatı ve mükemmel bir geleceği olan Samantha Kingston’ın bir gece aynı güne uyanmasıyla her şey değişiyor. Bütün bu mükemmellikleri sorgulamaya başlayan Samantha, sonunda neyin iyi neyin kötü olduğu konusunda karar vermesi gerek bir noktaya geliyor. Bill Murray’nin Groundhog Day filmini fazlasıyla anımsatan Before I Fall’da gençlik yıllarının iyi ve kötü taraflarını yeniden gözden geçirme fırsatı yakalıyoruz.

İlk olarak Sundance Film Festival’inde izleyiciyle buluşan Before I Fall filmi 3 Mart tarihinde Amerika’da vizyona girecek. Türkiye’de ise 17 Mart tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.