90’ların en popüler dizilerinden biri olan Power Rangers’ın sinema uyarlamasından yeni bir fragman yayınlandı.

Zack Stentz ve Ashley Miller’ın senaryosunu yazdığı Power Rangers’ın sinema uyarlamasında Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin, Bill Hader, Bryan Cranston ve Elizabeth Banks gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Dean Israelite yer alıyor. Filmde; Ludi Lin Siyah Ranger Zack olarak, Naomi Scott Pembe Ranger Kimberly olarak, RJ Cyler Mavi Ranger Billy olarak, Becky G Sarı Ranger Trini olarak, Dacre Montgomery ise Kırmızı Ranger Jason olarak karşımıza çıkacak.

Power Ranger filmi, kahramanlarımızın huzur içinde yaşadıkları kasabalarına yapılan uzaylı saldırısı sonucu sıradan insanlardan süper kahramana dönüşmelerini konu alıyor. Elizabeth Banks tarafından canlandırılan uzaylı cadı Rita Repulsa’ya karşı mücadele eden kahramanlarımızı zorlu bir görev bekleyecek.

Yayınlanan yeni fragmanda Rangerlar’ı kostümlü ve kostümsüz halleri ile görmek mümkün. Bu defa Bryan Cranston tarafından canlandırılan Zordon karakterini de detaylı bir şekilde inceleme fırsatı elde ediyoruz.

Ülkemizde 24 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olacak Power Rangers’ın yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.