Hellboy 2: The Golden Army filminin devamı için yönetmen Guillermo del Toro, izleyicinin yardımı istedi.

2008 yılında vizyona giren The Golden Army’den beri Hellboy serisinin yeni filmi için çalışmalar yapan, arayışlara giren ünlü yönetmen Guillermo del Toro, kendi sosyal medya hesabı üzerinden bir oylama yaptığı. Twitter’ın “poll” özelliğini kullanarak yaptığı gayri-resmi oylamanın sonunda del Toro, 24 saat içinde topladığı 132.938 oyun ardından %68 oy ile Hellboy 3 filminin onayını izleyiciden aldı. %68’in “Hell, yes”i işaretlediği oylamada kalan %32 diğer tek seçenek olan “Yes”i işaretleyerek diğerleri kadar olmasa da yeni Hellboy filmini beklediklerini göstermiş oldu. 100.000 oy gelmesi durumunda projenin geleceğine dair projenin ardındaki isimlerle konuşacağı konusunda söz veren del Toro’nun bu gayri-resmi oylama sonucunda sözünde durup durmayacağını ise göreceğiz.

Del Toro’nun Twitter hesabı üzerindeki oylama sona ermiş olabilir. Peki siz ne diyorsunuz? Sizce de Hellboy 3 projesi hayata geçmeli mi? Hadi beğeniler “Yes”, paylaşımlar “Hell, yes” olsun. Bakalım sonuç ne çıkacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.