Peri masallarını korku unsurları ile birleştiren American Fable’dan yeni fragman geldi.

Senaryo ve yönetmenliği Anne Hamilton tarafından üstlenilen gerilim filminde hep bildiğimiz peri masalları korku unsurları ile bir araya gelerek ilginç bir film ortaya çıkıyor. Korku hikayelerine yeni bir vizyon kazandıran filmde 11 yaşındaki Gitty isimli kızın başına gelen ilginç bir hikayeye tanıklık edeceğiz.

Peyton Kennedy tarafından canlandırılan Gitty isimli kızın yaşadığı dünya büyük gizemlerle doldu. Gitty babasının rehin olarak tuttuğu varlıklı bir adam ile karşılaşır. Babasının böyle bir şey yapma sebebi ise o dönem yaşanan krizde ayakta kalmalarıdır. Gitty zamanla rehine ile arkadaşlık kurmaya başlar. Bu bağ oldukça garip bir hal alır ve Gitty’nin ailesi ve rehine arasında bir seçim yapması gerekmektedir.

Oyuncu kadrosunda Peyton Kennedy, Richard Schiff, Kip Pardue ve Marci Miller’ın bulunduğu American Fable, Amerika Birleşik Devletleri’nde 17 Şubat tarihinde vizyona girecek. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor.

American Fable fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.