İlk olarak 1998 yılında ekranlara gelen ve sekizinci sezonun sonunda izleyiciye veda eden Will & Grace dizi ekranlara geri dönüyor.

Başrollerini Eric McCormack ve Debra Messing’in paylaştığı dizide New York’ta aynı apartman dairesinde yaşayan eşcinsel bir avukat olan Will Truman ile içmimar/tasarımcı Grace Adler’ın maceralarına tanıklık etmiştik. İkiliye Sean Hayes ve Megan Mullaly’nin eşlik ettiği dizi NBC’de yeniden ekranlara gelecek. Aynı ekibin kaldığı yerden devam edeceği dizi yola şimdilik 10 bölümle çıkacak, izleyiciden gelecek tepkiler sonrasında ise dizinin devam edip etmeyeceği kesinleşecek. Projenin ardındaki isimler ise yine Max Mutchnick ve David Kohan olacak, bölümlerin yönetmenliğini de James Burrows üstlenecek.

8 sezonluk serüveni boyunca Emmy Ödüllerinde 83 adaylığı bulunan Will & Grace dizisi, aralarında En İyi Komedi Dizisi’nin de yer aldığı 13 ödül almayı başarmıştı. Will, Grace, Jack ve Karen 2017-2018 sezonu içerisinde izleyiciyle buluşacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.