90’lı yıllarda Los Angeles’ta geçen konusu ile bir süredir merakla beklenen Netflix filmi Sandy Wexler’dan son derece eğlenceli bir fragman yayınlandı.

Steve Brill tarafından yönetilen filmin senaryosu Paul Sado, Dan Bulla ve Adam Sandler’ın ellerinden çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Adam Sandler, Kevin James, Terry Crews, Lamorne Morris, Nick Swardson, Rob Schneider, Jane Seymour, Carl Weathers ve Arsenio Hall gibi isimler yer alıyor. Filmin yapımcı koltuğunda ise Happy Madison Productions adına Adam Sandler ve Allen Covert gibi isimler oturuyor.

Adam Sandler tarafından canlandırılan Sandy Wexler adlı karakterin hikayesine odaklanan film, eğlence sektöründe yer almak isteyen sıra dışı insanların eğlenceli maceralarını da gözler önüne seriyor. Sandy Wexler bir yetenek avcısıdır ve yaptığı işi ciddiye almaktadır. Sandy, lunaparkta keşfettiği yetenekli sanatçı Courtney Clarke ile tanıştıktan sonra ikilinin arasında beklenmedik bir gelişme yaşanır.

14 Nisan 2017 tarihinde Netflix platformunda yer alacak olan Sandy Wexler’ın fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.