1988 yapımı Dirty Rotten Scoundrels’in yeniden uyarlamasında Anne Hathaway ve Rebel Wilson’un yer alacağı belirtildi.
1988 yapımı Dirty Rotten Scoundrels’in başrollerinde Steve Martin ve Michael Caine gibi isimler yer alıyordu. Bir süredir yeniden uyarlaması gündemde olan kült filmin nasıl olacağı konusunda detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Filmin hayranları ise uyarlama konusunda büyük bir risk alınacağını iddia ediyorlar.

Jac Schaeffer tarafından yazılacak senaryoya Anne Hathaway ve Rebel Wilson gibi oyuncular eşlik edecek.  İki oyuncunun bir araya gelecek olması ikilin kariyerlerine göz attığımızda kulağa oldukça ilginç geliyor. Aynı zamanda filmin yeni adının Nasty Women olarak değiştirilmesi şimdiye kadar bildiğimiz detaylar arasında.

Anna Hathaway geçtiğimiz yılın en üretken isimleri arasında yer alıyordu. Görünüşe bakılırsa oyuncunun önümüzdeki dönem programı da oldukça meşgul geçecek. Hathaway’i önümüzdeki yıllarda Ocean’s Eleven spin-off’u Ocean’s Eight, yeni bir bilim kurgu filmi olan Colossal ve Live Fast Die Hot adlı bir proje ile izleme fırsatı elde edeceğiz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.