Netflix dizisi House of Cards’ın beşinci sezon yayın tarihi özel bir fragmanla duyuruldu.

Netflix’in en popüler dizilerinden biri olan House of Cards beşinci sezonu ile geri dönmeye hazırlanıyor. İlk olarak 2013 yılında ekranda yer almaya başlayan dizinin başrolünde Kevin Spacey yer alıyor. Dizinin ilk üç sezonunda Frank ve Claire Underwood’un iktidara erişme süreci anlatılırken, üçüncü sezonun son bölümlerinde Frank ve Claire arasındaki ayrılığa tanıklık etmiştik. Dizinin dördüncü sezonunda ise uzun süredir hayalini kurduğu iktidara kavuşan Frank Underwood’un bu gücü elde tutma çabalarına tanıklık ettik. Dizinin merakla beklediğimiz beşinci sezonu ise 20 Mayıs tarihinde Netflix platformu üzerinden yayınlanacak.

House of Cards’ın beşinci sezon onayı ise daha dördüncü sezonun bölümleri Netflix’te yer almadan önce açıklanmıştı. Yeni sezonda Kevin Spacey, Robin Wright ve Michael Kelly’e; Neve Campbell ve Colm Feore gibi yeni isimler de eşlik edecek.

ABD’nin yeni başkanı Donald Trump’ın yemin töreninden hemen önce yayınlanan beşinci sezon fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.