Charlie Hunnam ve Robert Pattinson’lı The Lost City Of Z yeni fragmanıyla karşınızda.

2013 yılında yayınlanan The Immigrant filminin yönetmeni James Gray, üç yılın ardından The Lost City of Z ile geri dönmeye hazırlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Tom Holland, Sienna Miller, Daniel Huttlestone, Angus Macfadyen ve Edward Ashley gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosu ise David Grann’ın aynı isimli romanından uyarlandı.

Filmde, İngiliz bir askerin başından geçen gerçek bir hikaye anlatılıyor. Percy Fawcett isimli bu adamı filmde Charlie Hunnam canlandırıyor. Bir asker olan Fawcett, Amazon’daki kayıp şehri bulmak için kaşif olmaya karar verir. Modern dünyadan gelen adamın balta girmemiş ormandaki hayatta kalma mücadelesini anlatan film ilk olarak  New York Film Festivali’nde gösterildi.

Ülkemizde 21 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan The Lost City of Z filminin yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.