Başrolünde Anne Hathaway’in yer aldığı Colossal filminin fragmanı yayınlandı.

Prömiyerini Toronto Film Festivali’nde gerçekleştiren Colossal’ın yönetmen koltuğunda Nacho Vigalondo yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson ve Dan Stevens gibi isimler yer alıyor. Film, Toronto’daki prömiyerinden itibaren farklı konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sundance Film Festivali kapsamında bir kez daha seyirci ile buluşacak film, karanlık teması ile bu yıl en çok konuşulan yapımlar arasına girecek gibi görünüyor.

Filmin konusuna gelecek olursak, Anne Hathaway tarafından canlandırılan Gloria isimli kahramanımız sıklıkla krizler yaşamaktadır. Erkek arkadaşı Tim tarafından evden kovulan Gloria’nın başka bir seçeneği olmadığı için büyüdüğü şehre geri dönmesi gerekmektedir. Gloria bu şehirde çocukluk arkadaşı olan Oscar’ın yanında işe başlar. Gloria bir sabah uyandığında Seul’un büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğradığını öğrenir. Gloria, sarhoşken yaşadığı krizlerin Güney Kore’deki bu canavarla bir ilgisi olduğunu düşünmeye başlar.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 7 Nisan’da vizyona girecek filmin ülkemizde ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Colossal’ın merakla beklenen fragmanını aşağıdan izleyebilir ve film ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.