Benedict Cumberbatch’in Thomas Edison rolüyle karşımıza çıkacağı  The Current War’dan ilk görsel geldi!

1880’lerin son dönemlerinde geçen hikayede Thomas Edison ve George Westinghouse arasında yaşanan rekabet anlatılacak. Filmde aynı zamanda tarihin en önemli isimlerinden olan Edison ve Westinghouse’un hayatlarından belirli kesitleri de izleme fırsatı elde edeceğiz.

The Current War’un yönetmen koltuğunda  American Horror Story, Glee ve Me and Earl and the Dying Girl ile tanıdığımız Alfonso Gomez-Rejon yer alırken, senaryosunda ise geçtiğimiz yıl HBO’da yayınlanan Vinyl ile başarılı bir işe imza atan Michael Mitnick yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim yer alıyor. Sherlock’un yıldızı Benedict Cumberbatch ve Man of Steel’in yıldızı Michael Shannon’un yanı sıra; Tom Holland, Matthew Macfadyen, Tuppence Middleton, Katherine Waterson ve Nicholas Hoult gözümüze çarpan diğer isimler arasında.

2017 yılında vizyona girmesi beklenen filmden yayınlanan  ve Benedict Cumberbatch’in Thomas Edison olarak karşımıza çıktığı görsele aşağıdan göz atabilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.