Marvel Evreni’nin en merak edilen serilerinden The Avengers serisinin üçüncü (Infinity War) ve dördüncü filmlerinin çekimleri başlıyor!

Collider’dan Steven Weintraub’un resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya göre ilki 2018 yılında vizyonda olacak serinin üçüncü filmi The Avengers: Infinity War ve ondan tam bir yıl sonra 2019’da vizyona girecek henüz adı konulmamış dördüncü The Avengers filminin çekimleri bugün başlıyor. Aradaki saat farkı sebebiyle henüz başlamamış olan çekimler, Türkiye’de hava karardığı vakitlerde başlayacak. Joe ve Anthony Russo’nun filmi çekimleriyle ilgili olarak İskoçya’ya gittiğini ve hazırlıklara başladıklarını biliyorduk. Ancak çekimlerin hangi sette başlayacağı konusunda şimdilik kesin bir bilgimiz yok.

4 Mayıs 2018 tarihinde vizyona girecek olan The Avengers: Infinity War filminden bir yıl sonra, takvimler 3 Mayıs 2019’u gösterdiğinde ise The Avengers serisinin henüz ismi belli olmayan dördüncü filmi vizyonda olacak. Serinin en epik, en büyüleyici filmleri için heyecanlanmamak elde değil.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.