DC Evreninin merakla beklenen yeni filmi Justice League’den yeni bir fotoğraf yayınlandı.

PRE.VIEW adlı bir derginin kapağında görme fırsatı yakaladığımız fotoğrafın altında ise “They’ve never faced us. Not us united” yazısı dikkat çekiyor. “Daha önce bizimle karşılaşmadılar. ‘Birlikte’ olan bizle.” anlamı taşıyan yazı da gösteriyor ki filmde karşılaşacağımız düşman ya da düşmanlar tanıdık simalar olacak. 4 kahramanımızı aynı fotoğrafta görme fırsatı yakaladığımız kapaktaki isimler ise Batman, Wonder Woman, Cyborg ve The Flash. Ölümden henüz dönmediğini bildiğimiz Superman ve Aquaman’in yokluğu ise dikkatlerden kaçmıyor.

Haziran ayında vizyona girecek Wonder Woman sonrası izleyiciyle buluşacak olan Justice League filmini izlemek için 17 Kasım 2017 tarihini beklememiz gerekecek. O tarihe kadar filmden haberleri paylaşmayı sürdüreceğiz.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitim öğretim hayatını sürdüren Mert Tanöz 2014 yılında amatör olarak başladığı sinema eleştirmenliğini yarı-profesyonel bir meslek edinmek adına bu alana yoğunlaşmaya başladı. Şu an sinemanın yanı sıra özel ilgi alanı klasik ve caz müzik üzerine de içerikler üretiyor.