16 Nisan’da üçüncü sezonuyla ekrana geri dönmeye hazırlanan The Leftovers’ın merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

HBO’nun psikolojik gerilim serisi The Leftovers,  final sezonu olacak 3. sezonu ile ekrana geri dönmeyi hazırlanıyor.  Damon Lindelof ve Tom Perrotta tarafından yaratılan ve Peabody ödülü sahibi olan seri, 140 milyon kadar insanın sebebi bilinmeyen bir şekilde dünyadan kaybolmasını ve geride kalanların değişen yaşamlarını ekrana getiriyor. Dizi, yayınlanan 2 sezonuyla HBO’nun en iddialı yapımlarından biri haline gelmişti.

Dizinin üçüncü sezonundan gelen haberler bunlarla sınırlı değil. Birdman ve About Time ile tanıdığımız Lindsay Duncan’ın üçüncü sezon oyuncu kadrosunda yer alacağı resmileşmiş durumda. Dizinin yeni sezon oyuncu kadrosunda Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Kevin Carroll, Christopher Eccleston, Scott Glenn, Lindsay Duncan, Regina King, Jovan Adepo, Janel Moloney, Margaret Qualley, Jasmin Savoy-Brown, Liv Tyler ve Chris Zylka yer alıyor.

16 Nisan’da yayınlanmaya başlayacak üçüncü sezonun yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.