Aquaman filminin oyuncu kadrosu okuma provası için bir araya geldi.

Korku filmlerinin sevilen ismi James Wan tarafından yönetilecek filmin senaryosu Will Beall imzalı. Filmin başrolünde Jason Momoa’nın yanı sıra Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson gibi isimler de yer alıyor. Amber Heard’ın Mera’yı, Willem Dafoe’nun Vulko’yu, Patrick Wilson’ın ise Ocean Master’ı canlandıracağı filmin ana karakteri  Aquaman’e ise Jason Momoa hayat verecek.

2018 yılında vizyona girecek Aquaman filmin çekimlerinin Mayıs 2017’de başlayacağını biliyoruz. Avustralya’da başlayacak olan çekimlerin daha sonrasında İtalya’ya taşınacağı açıklanmıştı. Filmin çekimleri için 2016 yılının Kasım ayından beri Avustralya’da hazırlıklar yapılıyordu, Mayıs ayına kadarsa bu hazırlıkların tümüyle bitmiş olması bekleniyor.

James Wan’ın Twitter hesabı aracılığıyla paylaştığı fotoğrafta, Momoa, Heard ve Wilson’u bir masanın etrafında otururken görüyoruz. Okuma provası için bir araya gelen ekibin fotoğrafına aşağıdan göz atabilirsiniz:

James Wan yönetmenliğindeki film 5 Ekim 2018 tarihinde vizyonda olacak.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.