Gotham’ın heyecanla beklediğimiz Jerome’li yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Jerome Valeska’nın Gotham’daki akıbetini uzun süredir merak ediyoruz. Dizi sezon ortası tatiline girdikten sonra Jerome’nin aslında ölmediğini ve yeniden hayata döneceğini belirten görseller ve fragmanlar yayınlanmıştı. Dizi ekrana geri döndükten sonra nihayet Jerome’nin ölmediğini ve hayatta olup diziye beklenen heyecanı tekrar katacağını öğrendik. Evet, Jerome resmen geri döndü ve Jim Gordon için zor günler tekrar kapıda.

Dizinin sadık izleyicilerinden bir kısmı büyük bir merakla Jerome’nin dönüşünü bekliyordu. Şüphesiz karakter diziye uzun süredir beklediğimiz yüksek enerjiyi tekrar kazandıracak. Diziden yayınlanan yeni fragman ile sezon ortası finaline Jerome’nin damgasını vuracağını görmek mümkün. Kimbilir, belki de The Gentle Art of Making Enemies adıyla yayınlanacak Gotham bölümünde Joker’in Jerome olduğu resmi olarak açıklanacak olabilir.

Pazartesi akşamı Fox ekranında The Gentle Art of Making Enemies adıyla sezon ortası finalini gerçekleştirecek olan Gotham’ın yeni fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.