Justice League Dark animasyonunun ilk altı dakikası yayınlandı.

DC Comics tarafından yayımlanan kahramanlar takımı Justice League, 2011 yılında Justice League Dark adında yeni bir seriye başlamıştı. Orijinal seride John Constantine, Madame Xanadu, Deadman, Shade, the Changing Man ve Zatanna karakterleri yer alıyordu.

 

Yeni DC Comics uyarlaması Justice League Dark animasyonu beyaz perdedeki yerini almaya hazırlanıyor. Doğaüstü güçlere sahip John Constantine, Madame Xanadu, Deadman, Shade, the Changing Man ve Zatanna gibi isimlerden oluşan Justice League Dark, en popüler çizgi roman serilerinden biri. Filmde aynı zamanda R-Rate yani şiddet içeren görüntülerin yer alabileceği uyarısı da bulunuyor. Uyarıyı daha önce “Batman: The Killing Joke” filminde de görmüştük.

Justice League Dark adlı animasyonda Batman’in kurduğu ekibimizi doğaüstü güçlerle mücadele ederken göreceğiz. Ancak bu büyülü güçler karşısında zorlanmaya başlayan ekibimiz John Constantine’in yardımına ihtiyaç duyacak. Animasyondan yayınlanan fragmanda Batman, Wonder Woman, Superman, Green Lantern ve Cyborg gibi isimleri bir arada görme fırsatı bulmuştuk. Bunun yanı sıra ekibimizin karşı karşıya olduğu kötü güçleri, dünyayı nasıl ele geçirdikleri ve masum sivilleri nasıl birer katile çevirdiklerini de izlemiş olacağız.

Sinema salonlarına gelmeyecek olan Justice League Dark adlı animasyonun seslendirmesini Matt Ryan, Jason O’Mara, Camilla Luddington, Nicholas Turturro, Ray Chase ve Roger R. Cross gibi isimler yapıyor.
7 Şubatta Blu-Ray ve DVD formatlarında raflardaki yerini alacak olan filmi 24 Ocak tarihi itibariyle ise dijital formatta HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Justice League Dark’ın yayınlanan ilk altı dakikasını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.