Sin City’nin bir süre önce iptal edildiği açıklanan oyun uyarlamasından yeni bir görüntü yayınlandı.

2007 yılında yayınlanan Sin City filmi sinemaseverler tarafından büyük bir ilgi gördü. Gişede elde edilen büyük başarı ve izleyiciden gelen talepler doğrultusunda devam filmi de izleyici ile buluştu. Filmin yönetmeni Robert Rodriguez’in yeteneğinin bu başarıdaki payı çok büyük denilebilir.

Üzerinden büyük zaman geçmesine rağmen Sin City’nin etkileri hız kesmeden devam ediyor. Avustralya’da bulunan Transmission Games adlı küçük bir şirket Sin City oyununu yakın bir zamanda piyasaya sürmeye hazırlandıklarını duyurmuştu. Ancak haberden bir süre sonra oyunun iptal edildiği ve piyasaya sürülmeyeceği belirtildi. Eurogamer’da yer alan habere göre maddi sorunlar nedeniyle iptal edildiği açıklanan Sin City oyunundan ortaya çıkacak olan materyal zaten çok da tatmin edici değilmiş

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.