3 Mart tarihinde vizyona girecek olan Logan filminden kısa bir televizyon reklamı yayınlandı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan final fragmanı ile birlikte kafalarımızdaki soru işaretleri biraz azalmışken Logan’dan yeni bir televizyon reklamı geldi. Yayınlanan son fragmanda Dafne Keen tarafından canlandırılan X-23 karakterini daha yakından tanıma fırsatı elde etmiştik.  Fragmanlardan elde ettiğimiz izlenimlere göre; Professor X’in akıl hocalığına devam ettiği, ancak yaşın getirdiği bir yorgunlukla da mücadele ettiği filmde Logan ve Laura’nın, peşlerindeki düşmanlardan daha doğrusu avcılardan nasıl kaçtıklarını ve hayatta kalmak için nasıl bir mücadeleye giriştiklerini izleyeceğiz.

Yayınlanan yeni televizyon reklamında da ikinci fragmanın giriş kısmında yer alan bir sahneyi yeniden izleme fırsatı elde ediyoruz. Logan ekibi film vizyona girmeden önce çok fazla ipucu verecek gibi görünmüyor.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.