Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı John Wick: Chapter 2’dan yeni bir sahne yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Chad Stahelski’nin yer aldığı John Wick: Chapter 2’nin senaryo çalışmasında Stahelski’nin yanı sıra David Leitch’in de imzası bulunuyor. John Wick 2’nin oyuncu kadrosunda John Leguizamo, Lance Reddick, Bridget Moynahan, Ian McShane, Laurence Fishburne, Ruby Rose, Common, Peter Stormare ve Riccardo Scamarcio gibi isimler yer alıyor.

Adalet duygusu güçlü karizmatik tetikçi John Wick’in maceraları yeni filmle beraber kaldığı yerden devam ediyor. Yeni filmde Roma sokaklarında tehlikeli bir yolculuğa çıkacak olan Wick’e bu kez köpeği de eşlik edecek. Filmde, emekliye ayrıldığını düşündüğümüz John Wick kendisine teklif edilen bir işi reddettiği için tekrar tehlike dolu bir serüvene atılacak.

Ülkemizde 10 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan John Wick: Chapter 2 ‘dan yayınlanan yeni sahneyi aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.