Game of Thrones’un Ramsey Bolton’ı Iwan Rheon Marvel dünyasına transfer olmaya hazırlanıyor.

Marvel’ın türlü sorunlarla karşılaşan yapımı The Inhumans’tan nihayet güzel haberler gelmeye başladı. Dizinin oyuncu kadrosu netleşmeye başlarken, ilk haber Game of Thrones’un Ramsey Bolton’ı olarak tanıdığımız Iwan Rheon’dan geldi. The Inhumans’ta kötü adamlardan birini canlandıracağı açıklandı. Maximus olarak karşımıza çıkacak Rheon, şimdiden dizinin yapımcılarının favorileri arasında.

ABC’de ekranlarına gelecek olan süper kahraman dizisinin ilk bölümü Amerika’daki IMAX sinema salonlarında gösterilecek. Bir Marvel Television, Disney/ABC TelevisionGroup ve IMAX ortaklığı olacak dizi aynı zamanda IMAX’in de yapımcılar arasında yer aldığı ilk dizi olma niteliğine sahip. Ant-Man and The Wasp’ın da Marvel filmleri arasına dahil olması sonrası bu kararı alan stüdyo Black Bolt ve asil ailenin anlatılmayan hikayesini izleyiciye anlatacak.

2017 yılının Eylül ayında ilk iki bölümüyle hem evde hem de IMAX salonlarda izlenebilecek olan dizi için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.