İlk sezonuyla Netflix’te yer almaya hazırlanan Iron Fist’in kamera arkası fotoğrafları yayınlandı.

Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage’in ardından Marvel ve Netflix’in 4. ortaklığı Iron Fist ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanıyor. Game of Thrones’da Loras Tyrell olarak tanıdığımız Finn Jones’un başrolünde yer aldığı Iron Fist, Danny Rand adındaki bir kayıp milyonerin süper güçlerini konu alıyor. Dizinin yapımcılığını Six Feet Under ve Dexter ile tanıdığımız Scott Buck üstlenirken Iron Fist’in oyuncu kadrosunda Jessica Henwick, Jessica Stroup, Lewis Tan, David Wenham, Rosario Dawson ve Carrie-Anne Moss gibi isimler de bulunuyor.

Dizide bir uçak kazası sonrası öldüğü sanılan Finn Jones’un on beş yıl sonra gizemli bir şekilde New York’a dönüşüne tanıklık edeceğiz. Finn Jones sahip olduğu hakları ve aile şirketini geri alma konusunda kararlıdır ancak eski bir düşmanı New York’ta yeniden ortaya çıkacaktır. Jones’u büyük bir seçim beklemektedir; Ailesinin vasiyeti için mi yoksa Iron Fist olarak gerçekleştirmesi gereken görevler mi önem kazanacaktır?

Iron Fist’in 13 bölümlük ilk sezonu 17 Mart‘ta Netflix platformunda yer alacak. Iron Fist’in kamera arkası fotoğraflarına aşağıdan göz atabilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.