James Blake, 2016 çıkışlı The Colour in Anything albümünde yer alan şarkısı My Willing Heart’ın Natalie Portman’lı video klibini yayınladı.

Klip, Natalie Portman’ın kızı Amalia’nın doğumundan önceki bir kaç günde çekildi. Anna Rose Holmer’ın yönettiği klibin büyük bir bölümü su altında geçiyor. Sosyal medyada oldukça iyi yorumlar alan klip kısa sürede yüksek izlenme oranları elde etti.

Bunun dışında geçtiğimiz günlerde Ridley Scott’un Natalie Portman ile çalışmak istediği ortaya çıkmış ve yönetmenin yeni filmi All The Money in The World için ünlü aktrisi ikna etmeye çalıştığı ortaya çıkmıştı. Film, 1970’lerde ABD’nin en zengin ailelerinden üçüncü nesil John Paul Getty’nin kaçırılmasını ve annesi Gail Harris’in istenen fidyeyi ödemeyi reddeden büyükbabayı ikna etmek için giriştiği mücadeleyi ekrana taşıyacak.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.