Johnny Depp, King of Jungle adlı yeni filmde John McAfee’ye hayat verecek.

27 Mayıs’ta vizyona girecek Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales ile Jack Sparrow olarak geri dönüş yapmaya hazırlanan Johnny Depp’in yeni projesi belli oldu. Depp, King of Jungle adlı filmde sansasyonel hayatı ve siber zekası ile ünlü teknoloji devi John McAfee’ye hayat verecek. John Requa ve Glenn Ficarra’nın yönetmenliğini üstleneceği filmin senaryosu da Big Eyes, Ed Wood ve Man On The Moon gibi filmlerin senaristleri Scott Alexander ve Larry Karaszewski tarafından yazılıyor.

John McAfee’nin 2012 yılında Belize’de yaşadığı ve bir cinayetle suçlandığı dönemde Wired dergisinde yayınlanan bir röportajından yola çıkarak beyazperdeye uyarlanacak filmde söz konusu röportajı yapan Wired editörü Joshua Davis’i kimin canlandıracağı henüz bilinmiyor.

Johnny Depp, John McAfee ile ilgili görsel sonucu

Depp’i önümüzdeki dönemde Randall Sullivan romanından sinemaya uyarlanan LAbyrinth  ve Kenneth Branagh imzalı Agatha Christie uyarlaması Murder on the Orient Express gibi yapımlarda da izleme fırsatı elde edeceğiz.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.