Jessica Jones dizisinin ikinci sezon çekimlerinin başladığı duyuruldu.

Krysten Ritter’ın canlandırdığı Jessica Jones çok yakında The Defenders ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. En çok beklediğimiz yapımlar arasında yer alan Defenders için gün sayıyorken, geçtiğimiz günlerde Jessica Jones’un ikinci sezon çekimlerinin başladığı açıklandı.

Jessica Jones sezon finali ardından, karakterimizi The Defenders’ta göreceğimiz için mutluyuz. Bugüne kadar çok uyumlu bir portre çizmeyen kahramanımızı bir ekibin parçası olarak görmek son derece ilginç olacak diyebiliriz. The Defenders’ın ardından Jessica Jones hikayesinin yeni sezonuyla kaldığı yerden devam edeceğini biliyorduk. Ancak yeni sezonda bizleri nelerin beklediğini hala bilmiyoruz.

MCU Exchange’de yer alan habere göre çekimler ilk olarak New York’taki West 101. Caddesi ve Broadway’de gerçekleşti. Dün başlayan çekimlerden hala herhangi bir görsel gelmemiş olsa da önümüzdeki günlerde daha detaylı haberlerin gelmesini umuyoruz. Dizinin ikinci sezonunda yeniden Krysten Ritter, Rachael Taylor, Mike Colter ve Carrie-Anne Moss gibi isimler yer alacak.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.