Dört süper kahraman dizisini bünyesinde barındıran The CW, Black Lightning dizisine onay verdiğini açıkladı.

Süper kahraman dizilerine yaptığı yatırımla izleyicinin takdirini toplayan The CW, şimdi de Black Lightning dizisi için kolları sıvadığını duyurdu. Greg Berlanti’nin Arrow ile başlattığı bu akım her geçen yıl The CW ekranlarında büyümeye devam etti ve şu an kanalda dört süper kahraman dizisi yer alıyor.

black-lightning-slice

Yılın başında pilot bölüm için sipariş alan Black Lightning’den o günden itibaren çeşitli haberler duymuştuk. Dizi bünyesine çeşitli oyuncuların katıldığı haberleri ve ekibin genişlemesi işlerin resmiyet kazandığını gösterirken kanal tarafından bugüne kadar resmi bir açıklama gelmemişti. Ancak The CW sonunda sessizliğini bozarak Black Lightning’in ilk sezon çalışmalarının başladığını resmi olarak duyurdu.

Dizinin ne zaman prömiyerini gerçekleştireceği şimdilik gizemini koruyor ancak 2018 yılında diziyi izleme ihtimalimiz oldukça yüksek. Dizide Black Lightning – Jefferson Pierce rolünde Cress Williams karşımıza çıkarken, dizi kadrosunda aynı zamanda Nefessar Williams, China Anne McCain ve  Christine Adams gibi isimler de yer alıyor.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.

2 YORUMLAR