Lifetime’ın katkılarıyla hazırlanan ve pop müziğin kralı Michael Jackson’ın hayatını ekrana taşıyacak Searching For Neverland filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Senaryosu 2014 yılında yayımlanan “Remember the Time: Protecting Michael Jackson in His Final Days” isimli oldukça popüler olan bir kitaptan uyarlanan filmin başrolünde Michael Jackson’a benzerliği ile dikkat çeken performans sanatçısı Navi yer alıyor. Dianne Houston tarafından yönetilen film TLC, Aaliyah ve Toni Braxton gibi isimlerin de biyografi çalışmalarına imza atan Lifetime kanalında yayınlanacak. Filmin oyuncu kadrosunda Navi’nin yanı sıra Chad L. Coleman, Sam Adegoke ve Aidan Hanlon gibi isimler de yer alıyor.

Elizabeth Hunter tarafından kaleme alınan Searching For Neverland, Michael Jackson’un son iki yılını ekrana taşırken, hikayeyi yakın koruması olan Bill Whitfield ve Javon Beard’in gözünden anlatacak.  29 Mayıs’ta Lifetime’da yayınlanacak filmin fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.