Başrollerinde Daniel Brühl, Luke Evans ve Dakota Fanning’in yer aldığı yeni TNT dizisi The Alienist’in merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Amerika’nın kablolu kanalları arasında bulunan ve son dönemlerde Animal Kingdom dizisiyle dikkat çeken TNT’de yayınlanacak dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak. Caleb Carr‘ın çok satan aynı adlı romanından ekrana uyarlanan dizi psikolojik gerilim türünde olacak ve 1896 senesinin New York’unda geçecek. Dizinin oyuncu kadrosunda Rush ve Goodbye Lenin! filmleri ile dikkat çeken Daniel Brühl; Dracula Untold ve The Great Train Robbery’nin yıldızı Luke Evans ve Dakota Fanning gibi isimler yer alıyor.

the-alienist-trailer-luke-evans

Black Mirror’ın 3.sezonuyla karşımıza çıkan Jakob Verbruggen’in ilk bölümü yönettiği dizinin konusuna gelecek olursak; bir çocuğun cinayetini araştırmak için görevlendirilen suç psikoloğu Dr. Laszlo Kreizler ve gazeteci John Moore’un yaşadıkları olaylar ekrana taşınacak.

the-alienist-trailer-screengrab-image-4

Ne zaman ekranda yer alacağı henüz bilinmeyen dizinin heyecan verici fragmanını aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.