The Defenders’tan her geçen gün yeni materyaller gelmeye devam ediyor. Şimdi de ekibimizi asansörde gördüğümüz yeni bir görsel gün yüzüne çıktı.

Empire dergisi The Defenders’tan yepyeni bir görsel paylaştı. Şimdiye kadar dizinin tanıtımlarında görmeye alışık olduğumuz asansör teması yeni görselde bir kez daha karşımıza çıkıyor. Ekibimizi asansörde gördüğümüz görsel diziye dair heyecanımızı arttırmaya devam ediyor.

Bununla beraber, diziden son haftalarda gelen yeni materyaller, Marvel ve Netflix’in promosyon çalışmalarına ağırlık verdiğine işaret ediyor. Bu durumda önümüzdeki günlerde yepyeni materyallere kavuşma ihtimalimiz oldukça yüksek gibi görünüyor.

Türkiye saati ile 10:01’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izleyebileceğimiz dizide, ortak hedefleri New York şehrini kurtarmak olan dört süper kahraman Matt Murdock/Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Danny Rand/Iron Fist’in heyecan verici hikayesine tanıklık edeceğiz. Başrolleri Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones ve Élodie Yung gibi isimlerin paylaşacağı Defenders adlı dizide kahramanlarımızın New York sokaklarındaki maceraları bizleri bekliyor.

The Defenders’ın 18 Ağustos günü izleyeceğimiz ilk bölümünün senaryosu Douglas Petrie (Daredevil, American Horror Story) ve Marco Ramirez (Daredevil)  tarafından kaleme alınırken; Dan Buckley, Jim Chory, Alan Fine, Drew Goddard, Stan Lee, Joe Quesada ve Lauren Schmidt de yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimler olarak bilinmektedir.

The Defenders’ın ilk sezonundan yayınlanan yepyeni görsele aşağıdan göz atabilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.