Kuşkusuz The Big Bang Theory dizisinin en sevilen karakterlerinden biriydi Sheldon Cooper. CBS’nin çekmek için kolları sıvadığı dizinin fragmanı sonunda yayınlandı. Sheldon Cooper’a hayat veren Jim Parsons hikaye anlatıcısı olarak dizide yer alırken çocukluğunu Iain Armitage canladıracak.

Fragman Sheldon’ın 9 yaşında liseye bir çocuk olarak başladığı zamanları kapsıyor ayrıca Dr. Cooper’ın ailesi ile olan ilişkisine de onun gözünden tanıklık edebileceğiz.

Zoe Perry, Lance Barber, Reagan Revord ve Montana Jordan’ın oyuncu kadrosunda olduğu dizi sonbaharda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 9 yaşındaki Sheldon’ı elinde evrak çantası ile liseye giderken görmek büyük bir The Bing Bang Theory hayranı olan beni inanılmaz heyecanlandırdı aslında, fragmanı izleyip yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.