Netflix bugünlerde dizileri kadar filmlerini de çeşitlendirmeye başladı. Orijinal işlere imza attığı kesin olan Netflix, Bong Jong’un ikinci İngilizce filmi olan Okja’nın ilk fragmanını yayınladı. Film önümüzdeki ayın sonunda yayınlamadan önce film bu hafta Cannes Film festivalinde ilk kez seyirci karşısına çıkacak.

Okja, Mija ve genetiği geliştirilmiş bir yaratık olan Okja arasındaki arkadaşlığa odaklanıyor. Oyuncu kadrosunda Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal, Lily Collins, Paul Dano gibi isimlerin yer aldığı filmde Swinton Okja’yı yakalamak isteyen güçlü bir şirketin sahibini canlandırıyor.

Daha önce, Lucy Mirando, Swinton’ın karakteri genetiği geliştirilmiş domuzlar, kendi taktığı isimle süper domuzlar hakkında konuştuğu bir tanıtım fragmanına sahipti. Filmin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.