Jennifer Lawrence yeni X-Men filmi Dark Phoenix’de yeniden karşımıza çıkabilir. X-Men: The Last Stand’ın ardından Century Fox hikayeyi yeni oyuncalarla ’60 yıllarda yeniden çekmeye karar vermiş ve Magneto, Professor X, Beast, ve Mystique’in genç hallerini karşımıza Michael Fassbender, James McAvoy, Nicholas Hoult, ve Jennifer Lawrence olarak çıkarmıştı. X-Men: Apocalypse’nin ardından dört oyuncunun da kontrat süresi sona ermişti, yine de Michael Fassbender Magneto olarak dördüncü filme geri dönebileceğini söyledi.

Bir röportajda Hutch Parker, X-Men’in yapımcısına Lawrence’ın Fassbender’a katılıp katılmayacağı sorulduğunda, “Bunların hiçbirini resmi olarak onaylamamayı tercih ederim ama evet üzerinde çalıştığımız hikaye, oluşturduğumuz genç karakterlerden oluşa bir grubu kapsıyor.”

Görünen o ki Fassbender ve Lawrence bir kere daha X-Men’de karşımıza çıkacaklar peki ikisinin neredeyse kesin olması James McAvoy’un da filme geri döneceğini gösteriyor olabilir mi?
Bunun için beklememiz gerekiyor gibi.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.