Amy Poehler ve Will Ferrell’ın başrollerini paylaştığı The House filminin red-band fragmanı yayınlandı.

Andrew Jay Cohen’in ilk uzun metraj yönetmenlik denemesi olan The House, komedi sinemasının sevilen isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Amy Poehler ve Will Ferrell’ın başrollerini paylaştığı filmde üniversiteye kabul edilen kızlarının okul parasını çıkarabilmek için kumarhane işletmeye başlayan bir karı kocanın hikayesini anlatıyor.

The House

The House‘un oyuncu kadrosunda Jason Mantzoukas, Allison Tolman ve Ryan Simpkins gibi isimler de bulunuyor. Scott Johansen rolünde Will Ferrel, Kate Johansen rolünde Amy Poahler, Frank rolünde, Laura rolünde Andrea Savage ve Craig rolünde ise Andy Buckley rol alıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 30 Haziran tarihinde vizyona girecek film, yaz döneminin iddialı yapımları Despicable Me 3, The Beguiled ve Amityville: The Awakening’le aynı tarihlerde beyaz perdede yer alacak.

The House filminden yayınlanan red band fragmanı aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz:

 

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitimini tamamlayan Kemal Dinçer 2011 yılında Plak Dükkanı adlı müzik blogunu kurdu. Şu an çeşitli yayınlarda müzik yazarlığının yanı sıra kültür sanat alanında içerik üretiyor.