Yıllar süren bekleyişin ardından DC’nin en güçlü karakterlerinden birini beyaz perdede izlememize sayılı günler kaldı. Filmin promosyonları ise cuma günü vizyona girene kadar durdurak bilmeden süreceğe benziyor. DC hayranları için mükemmel bir seyir sunacağı söylenen filmin resmi olarak ilk Soundtrack’i yayınlandı.

Warner Bros. WaterTower Music aracılığı ile Angel on the Wing adındaki Rupert Gregson-Williams bestesini yayınladı. Dingin bir şekilde başlayan müziğin yerini kötü bir şey olacakmış hissi veren notalar takip ediyor, sonunda ise güçlü, umut dolu bir his ile bitiyor Angel on the Wing. Tüyleri diken diken eden bir soundtrack albümüne sahip olacak gibi Amozon Prensesimiz. Beste, Wonder Woman soundtrack albümünde üçüncü sırada yer alacak.

WaterTower aynı zamanda Sia’nın Labrinth ile film için yaptığı To Be Human şarkısını paylaştı.

Filmin tüm müzikleri vizyon tarihi olan 2 haziranda piyasaya sürülecek. Gal Gadot’un başrolünde olduğu Chris Pine, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde Diana Prince’ın evini geride bırakıp 1. Dünya Savaşına dahil olmasını izleyeceğiz.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.