How I Met Your Mother finali ile seriyi yıllarca izleyen hayranlarını hayal kırıklığına uğratarak yayın hayatına veda etmişti, elbette sevmeyeni kadar seveni olsa da sezonlarca “hey çocuklar anneniz ve benim nasıl tanıştığımı anlatacağım.” diyen Ted’in hayatının kadınını öğrenmek için yıllarca bekledikten sonra hızlı hızlı geçilen bir hikaye ile karşı karşıya kalmak son derece üzücüydü.

Lily Aldrin rolünde karşımıza çıkan Alyson Hannigan finali izlediğinde “Her şeyi kesmişler!” diye düşünmüş, verdiği bir röportajda dizinin finalinin çok daha iyi olabileceğini söylemiş Hannigan.

“İki saatlik bir final yapamadığımız için hayal kırıklığına uğradım, çoğu şeyi kesmek zorunda kalmışlar. Senaryo çok iyi ve doğruydu fakat çok uzundu. Dizinin finalinde kesilen sahneler yüzünden her şey çok çabuk olmuş… İşte anneniz ve o öldü hoop Robin ile beraberim.”

Hannigan kesilen sahnelerden cenaze sahnesinin son derece dokunaklı olduğunu söylerken seyircinin bunları görmesinin hikaye için daha iyi olacağını düşünüyor, seni anlıyoruz Alyson.

1994 doğumlu Selin İnce, İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü öğrencisi ve gerçek bir sinema - edebiyat tutkunu. Film festivallerinden Hollywood yapımlarına kadar geniş bir yelpazeye oturttuğu sinema sevgisini geek kültürüyle beslemeyi de ihmal etmiyor.